שליח עד הבית חינם בכל קנייה מעל 229₪

כיסאות מנהלים ארגונומיים

כיסאות מנהלים ארגונומיים יוקרתיים מותאמים לישיבה ארוכה לשמירה על בריאות הגב

למה חשוב להשתמש בכסא ארגונומי לישיבה ממושכת?

עד לפני כמה אלפי שנים היינו רצים כל היום בטבע כדי לצוד אוכל, בתקופת ימי הביניים רובנו היינו איכרים שעומלים בשדות, ואפילו בתחילת המאה הקודמת עוד היה מספר רב של עובדי כפיים. אך כיום, המציאות הזאת כבר לא קיימת, ועברנו מחיי ריצה וסחיבה לחיי ישיבה ממושכת במשרד. לכן, יש חשיבות מכרעת לבחירה בכיסאות שהינם ארגונומיים שיעזרו לנו לשמור על עצמנו.

שמירה על הגב

מחקרים רבים מהשנים האחרונות מצביעים על כך שיש קשר ישיר בין ישיבה ארוכה לנזקי גב ארוכי טווח כמו בלטי ופריצות דיסק. מדובר בנזקים ממושכים שעלולים להשבית עובד למשך זמן ממושך ביותר, ואף לגרום לנזק בלתי הפיך בתפקודו. כיסאות ארגונומיים מסייעים בהפחתת הנזק הזה על ידי תמיכה בנקודות אסטרטגיות בגב שלהן חשיבות מכרעת בשמירה עליו לטווח הקצר וגם הארוך.

מניעת כאבים

עם הנזק הבריאותי לגב, מגיעים כאבים עזים ביותר. ישיבה לא נכונה בכיסא במשך זמן רב עלולה ליצור כאבי גב חדשים לצד יצירת כאבים חדשים, וההשפעות הללו על העובד הממוצע עלולות להיות משמעותיות ביותר. מחקרים מראים שישיבה נכונה עשויה להפחית ואף להעלים לחלוטין סוגי כאבים מסוג זה, וכך לשפר את איכות חייו של העובד לאין שיעור, וניתן להשיג זאת עם הכיסאות הנכונים.

נוחות כללית

בסופו של דבר אנחנו מעוניינים לעבוד בנוחות המקסימלית במקום עבודתנו, ואין דרך יותר טובה להבטיח זאת מאשר כיסאות ארגונומיים. כיסאות כאלה עשויים לשפר פלאות את תחושותינו הכלליות במהלך הישיבה. “בית בריאות הגב” ממליץ לשים לב למספר אלמנטים כאשר בוחרים כיסא ארגונומי בהיבט של נוחיות, כגון משענת לגב, משענות לידיים, החומר ממנו עשוי הכיסא וכדומה.

שיפור פרודוקטיביות

יחד עם הנוחות, מגיעה המוטיבציה. מחקרים מראים שבחירה בשימוש של כיסאות ארגונומיים בסביבת העבודה מעלה את רמת שביעות הרצון של עובד בצורה משמעותית. שביעות רצון זו בסופו של דבר מיתרגמת למוטיבציה מוגברת לעבוד ויעילות משופרת, מה שכמובן מועדף תמיד על ידי מעסיקיהם של אותם עובדים.

עיצוב מוצר אוניברסלי

הרוב המוחלט של כיסאות ארגונומיים מעוצבים מראש כך שהם מכילים בתוכם אפשרויות כוונון רבות, כגון גובה כיסא, זוויות של משענות גב, מיקום משענות ידיים, ועוד. העובדה שכיסא ארגונומי מגיע עם רמה כזאת של אפשרויות מאפשרת שימוש בו על ידי כלל העובדים, ללא צורך בהזמנת כיסאות מותאמים אישית. תם העידן שבו כיסא מנהלים ארגונומי היה פריבילגיה של אדם אחד.

הפחתה משמעותית בתלונות עובדים

תופעת הישיבה הממושכת התרחבה בעקבות מעבר העבודות למשרדים, ואיתה גם גדלה כמות התלונות והתביעות של עובדים כלפי מעסיקיהם בעקבות בעיות גב חמורות. בזכות יכולתם של כיסאות ארגונומיים למזער נזקי גב לטווח הארוך, למעסיק יכולים להיחסך סכומי כסף לא מבוטלים אשר עלולים להיאבד כתוצאה מתביעות משפטיות של עובדי עבר והווה.

שימוש לטווח ארוך

הכיסאות הללו לרוב מגיעים מעוצבים ברמת גימור גבוהה ביותר. על כן, העמידות שלהם גבוהה מאוד, כך ששימוש בהם במשרד בהכרח יכול להגיע למספר שנים טובות. עובדה זו יכולה לחסוך למעסיק משאבים והתעסקות במציאת כיסאות חדשים ומתאימים, לצד השראת תחושת מוכרות לעובד שמשתמש בהם והגברת הנוחות שלו בעת ישיבה.

לסיכום

אם אתה בעל עסק משרדי ואכפת לך מרווחתם של עובדיך, (ועל הדרך אתה מעוניין לחסוך כסף) מומלץ בחום רב להשקיע מספר דקות בבחירה נכונה של כיסאות שיתאימו להם. כפי שניתן לראות מהנקודות שנכתבו במאמר זה, הבחירה הזאת יכולה להיות הרת גורל ולהשפיע על מהלך העבודה התקין של משרדך, לטוב וגם לרע.

פתיחת שיחה
1
צריך עזרה?
היי, צריך עזרה בנוגע לכיסאות מנהלים ארגונומיים?
אנחנו זמינים בצאט